ASTON - Biuro Nieruchomości

     Licencjonowane biuro obrotu nieruchomościami. Na rynku nieruchomości istnieje już od kilkunastu lat. Zajmuje się głównie pośrednictwem w obrocie nieruchomościami. Wieloletnie doświadczenie firmy pozwala przeprowadzić klienta przez ten trudny i często skomplikowany proces. Biuro pomaga również w uzyskaniu kredytów hipotecznych. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług tego biura.

Zapraszamy do  oddziałów:


| ASTON Tychy
  ul. Rynek 1-7 (obok Kościoła Św. Magdaleny)
| ASTON Katowice
  ul. Rolna 43c/5
| ASTON Kraków
  ul. Wąwozowa 34b/5

UWAGA: Biuro posiada w ofercie działki budowlane i rolne na terenie Gminy LIPOWA* !!!                             

            *korzystając z usług biura ewentualne prace geodezyjne na terenie powiatu żywieckiego w specjalnie dopasowanej ofercie.

 

www.aston.com.pl

BADŻETA

     BADŻETA to nowa bagieteria w Poznaniu! Zlokalizowana jest na ul. Gen.T.Kutrzeby 12a. Codziennie wypiekane są tam na miejscu bagietki serwowane z całą gamą zdrowych i świeżych dodatków! Jeżeli jesteście akurat w Poznaniu przejazdem lub w delegacji albo mieszkacie w Poznaniu i jeszcze nie byliście w tym lokalu, to naprawdę WARTO tam zajrzeć !!! Profesjonalna obsługa, rewelacyjny klimat i Boskie jedzenie spowoduje, że to miejsce na stałe zadomowi się w Waszej podręcznej nawigacji. Nie ma sensu wstawać wcześniej przed pracą tylko po to by zjeść śniadanie i zrobić sobie kanapki do pracy...skoro można pospać dłużej, a śniadanie zjeść w Badżecie lub zabrać je ze sobą do pracy !!! Byliśmy tam i LUBIMY TO!!!

 

www.facebook.com/badzeta

Geo-Cad - Pracownia Geodezyjna

     Pracownia Geodezyjno Kartograficzna GEO-CAD, która świadczy kompleksowe usługi geodezyjne dla klientów indywidualnych, firm, instytucji i projektantów. Posiada niezbędne uprawnienia zawodowe oraz doświadczenie zdobyte w pracy w kraju i za granicą, zarówno przy dużych inwestycjach: obiektach komercyjnych, przemysłowych, sportowo – rekreacyjnych, jak i budownictwie jednorodzinnym, co pozwala na zaspokojenie potrzeb nawet najbardziej wymagających klientów. 

     Dzięki znajomości branżowego języka angielskiego gotowa podjąć współpracę z inwestorami zagranicznymi. Specjalizuje się w opracowaniach numerycznych w środowisku CAD.

     Celem pracowni jest dostarczanie usług geodezyjnych najwyższej jakości w oparciu o nowoczesne technologie pomiarowe, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi i standardami technicznymi. Swoją działalność koncentruje głównie na terenie województwa lubuskiego. Większe inwestycje realizuje jednak na obszarze całego kraju.

www.geodetagorzow.pl

Skontaktuj się z nami

Jeśli potrzebujesz niezbędnej pomocy i rady,
Skontaktuj się z naszą firmą!
Odpwiemy na wszelkie Twoje pytania..
Adres:

tel.kom +48 505 626 605
34-326 Lipowa 6/2
Województwo Śląskie
Copyright by www.geo-deta.pl, All Rights reserved. 2011-2015 r.
Project and design by Shif | www.banery-zywiec.pl