O firmie


Tekst alternatywny Firma GEO-DETA formalnie powstała wiosną roku 2011. Zamiary i chęć stworzenia tej firmy sięgają kilku lat wstecz, jednak różnego rodzaju przeszkody, a także chęć zdobycia większego doświadczenia powodowały odwlekanie tych planów na później. Nareszcie się udało i firma wreszcie zaistniała na rynku geodezyjnym. Doświadczenie zebrane podczas prac na terenie całego kraju m.in. we Wrocławiu i Poznaniu, a także poza granicami Polski. Praca w Anglii, a dokładniej Londynie pozwoliła poszerzyć i pogłębić wiedzę i doświadczenie oraz spojrzeć z innej perspektywy na ten wymagający ale jakże piękny zawód Geodety.

Posiadane uprawnienia zawodowe w trzech zakresach prac geodezyjnych są wypadkową w/w działań i pozwalają firmie na realizację szerokiego wachlarza prac geodezyjnych. Począwszy od prac podstawowych takich jak: mapy do celów projektowych, wytyczeń budynków poprzez podziały działek, wznowienia granic i rozgraniczenia nieruchomości, a skończywszy na obsłudze skomplikowanych technologicznie obiektów.

Przed nami jeszcze wiele wyzwań i zadań do zrealizowania. Przyszło nam żyć w dobie bardzo szybkiego rozwoju technologicznego, a świat dosłownie zmienia się w oczach. Duży wkład w przemiany, które dokonują się wokół nas , mają także geodeci. Chętnie pomożemy w realizacji Waszych planów. Firma jest otwarta zarówno na zlecenia od klientów indywidualnych, dalej poprzez współpracę z projektantami i wykonawcami, a skończywszy na przedsiębiorstwach i wielkich korporacjach.

Jeżeli są Państwo zainteresowani współpracą lub macie problem natury geodezyjnej, prosimy o kontakt poprzez formularz udostępniony u dołu strony lub zakładkę kontakt na głównym panelu. Na naszej stronie można również znaleźć informacje o zakresie świadczonych usług, o firmach i partnerach , z którymi współpracujemy, ale także można podejrzeć nas w pracy. Geodezja to nasz chleb powszedni ale staramy się z niej czerpać jak najwięcej satysfakcji i nie dopuścić żeby rutyna zabiła piękno tego zawodu…

Skontaktuj się z nami

Jeśli potrzebujesz niezbędnej pomocy i rady,
Skontaktuj się z naszą firmą!
Odpwiemy na wszelkie Twoje pytania..
Adres:

tel.kom +48 505 626 605
34-326 Lipowa 6/2
Województwo Śląskie
Copyright by www.geo-deta.pl, All Rights reserved. 2011-2015 r.
Project and design by Shif | www.banery-zywiec.pl